دوره مدیریت MBA

MBA مخفف اصطلاح Master of Business Administration است که معادل فارسی آن دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار است. نگاه دوره MBA به مسائل حوزه مدیریت بیش از آنکه پژوهشی و تحقیقاتی باشد کاربردی و عملی است.
دانلود مجله
زمان شروع دوره: پنجشنبه ۲۰ دی ماه ۹۷
هر پنجشنبه
ساعت برگزاری: ۱۷-۲۰:۳۰
ساعات آموزشی: ۳۱۰ ساعت
مکان برگزاری: موسسه فن آوران حکیم
مدرس: دکتر دری
دکترای حسابداری از دانشگاه اصفهان
استاد دانشگاه اصفهان
مشاور امور مالی و حسابداری
عضو انجمن حسابداری ایران

توضیحات کامل

مزیت‌های شغلی مدیریت MBA

موقعیت شغلی شما قبل و بعد از دریافت مدرک مدیریت MBA تفاوت اساسی با هم خواهد داشت. کسب مدرک معتبر مدیریت MBA و مهمتر از آن ارتقای مهارت های فردی و شغلی می تواند شما را در موفقیت در کسب و کارتان یاری کند. اگر هم قصد داشته باشید در بازار کار به دنبال یک شغل مناسب باشید می توانید با تکیه به اعتبار این مدرک و مهارت هایی که به دست آورده اید در بازار کار شانس بیشتری برای به دست اوردن یک شغل خوب داشته باشید. در ایران نیز در سالهای اخیر گرایش بازار کار به این رشته نوظهور عالی بوده و هم اکنون اکثر فارغ التحصیلان مدیریت MBA می توانند حتی در حین تحصیل نیز در بازار کار مشغول شوند.

تحصیل مدیریت MBA یک هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری سودآور است.

معرفی دوره MBA : دوره مدیریت MBA یک دوره ابتکاری در حوزه بازار است، تاکید توامان بر کاربردی نمودن دانش مدیریت در نهادهای پولی و مالی از یک سو و کسب توانمندی تحلیل مسائل روز بازار سرمایه از سوی دیگر، می باشد. رویکرد این گرایش از مدیریت MBA بسیار کاربردی و مبتنی بر یادگیری دانش و مهارت های مدیریت در نهادهای اقتصادی است. این دوره فرصت مناسبی را برای افراد حرفه ای که دارای سابقه کار در بازار هستند ولی رشته های تحصیلی آنها غیر از رشته مدیریت بوده است و یا حتی کسانی که دارای مدارک کارشناسی ارشد و یا دکتری در رشته های غیر مدیریتی هستند، فراهم می آورد تا بتوانند با مفاهیم علمی و فنون، تکنیک ها و ابزار مدیریت موفق سازمان ها آشنا شوند.

MBA در فن آوران حکیم

به بیان دیگر هدف اصلی دوره مدیریت ام بی ای MBA تبدیل دانش صرف مدیریتی به مهارت کاربردی و اجرایی مدیریت است. در طی دوره های تحصیل مدیریت ام بی ای MBA دانش پذیران با استفاده از دانش مدیریت درصدد حل مسائل و برطرف کردن چالش های مدیریتی واقعی بر می آیند. مدیریت ام بی ای MBA مدیریت کاربردی برای کسانی است که میخواهند از علم مدیریت برای بهبود شرایط کسب و کار خود و یا ارائه مشاوره و خدمات مدیریتی به دیگر کسب و کارها استفاده کنند.
photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۱_۱۲-۰۶-۵۶

نمونه مدرک

نمونه مدرک دوره آموزشی مدیریت MBA با مهر و تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
نمونه مدرک دوره مدیریت MBA اصفهان - وزرات علوم تحقیقات فنآوری موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

سوالاتی که شاید در ذهن شما نیز بوجود می‌آید

چه کسانی در این دوره شرکت کنند؟
 • مدیران ارشد، هیئت‌های مدیره و کارمندان شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف
 • کارشناسان و کارشناسان ارشد واحدهای مختف سازمان‌های دولتی و خصوصی
 • مدیران و کارآفرینان کشور
 • مشاوران، برنامه ریزان و مدیران اجرایی کلیه سازمان‌های صنعتی، بازرگانی و خدماتی
 • محققان و پژوهشگران علاقمند به مدیریت راهبردی کسب و کار
 • در این دوره چی یاد می گیریم؟
  دوره DBA به مدیران می آموزد که چگونه مدیریت سازمان خود را از چارچوب سنتی رییس و زیردست به سمت چارچوب رهبری هدایت کنند. مدیران با گذراندن دوره DBA می‌آموزند چگونه سازمان خود را رهبری کنند، ابزارهای مدیریتی و رهبری را می‌شناسند و یاد می‌گیرند بنا به شرایط و موقعیت سازمان از هر کدام از این ابزارها استفاده کنند. دوره DBA به مدیران می‌آموزد چگونه منابع انسانی (که بی‌شک مهمترین منبع هر سازمان است) سازمان خود را مدیریت کنند تا حداکثر بهره‌وری و رضایت سازمانی را به دست آورند. >/br> شرکت‌کنندگان دوره DBA با مهارت آینده‌پژوهی می‌آموزند چگونه دید درستی نسبت به آینده فضای کسب وکار داشته باشند و بتوانند خود را برای سناریوهای محتمل آینده آماده کنند. مهارت حسابداری و مدیریت مالی این توانایی را به فارغ التحصیلان دوره DBA می‌دهد که نسبت به شرایط مالی سازمان خود درک درستی به دست آورند و بتوانند بر فرآیندها و وضعیت مالی سازمان خود اشراف کامل داشته باشند. علاوه بر این دوره DBA به دانش پژوهان می‌آموزد چگونه برای توسعه کسب وکار خود در بلند مدت برنامه ریزی کنند و استراتژی‌های لازم برای توسعه کسب وکار خود را تدوین کنند.
  دانش‌پذیران در دوره DBA می‌آموزند که چگونه از علم مدیریت برای اصلاح مشکلات سازمان خود استفاده کنند و علم مدیریت را به صورت کاربردی برای توسعه کسب وکار خود به کار برند. به بیان دیگر می‌توان گفت مهمترین ویژگی دوره‌های DBA کاربردی کردن علم مدیریت است به نحوی که مدیریت سازمان از چارچوب بی‌برنامه و مبتنی بر تجربه خارج شود و نگاه منسجم مدیریتی بر سازمان حاکم گردد.

  مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

  تماس تلفنی


  ۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱) ۰۹۱۳۶۰۰۱۵۶۵

  پیامک


  ارسال کد ۱ به شماره:
  ۳۰۰۰۲۱۳۴

  ایمیل


  ارسال ایمیل:
  modir@fhakim.ac.ir

  تکمیل فرم

  گفت‌وگوی کوتاه با دانش پذیران دوره قبل