جهت مشاوره حضوری و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید، یا به صورت حضوری به دفتر موسسه مراجعه فرمائید.

مدیریت MBA چیست؟

MBA مخفف اصطلاح Master of Business Administration است که معادل فارسی آن دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار است. نگاه دوره MBA به مسائل حوزه مدیریت بیش از آنکه پژوهشی و تحقیقاتی باشد کاربردی و عملی است.

MBA در فن آوران حکیم

به بیان دیگر هدف اصلی دوره مدیریت ام بی ای MBA تبدیل دانش صرف مدیریتی به مهارت کاربردی و اجرایی مدیریت است. در طی دوره های تحصیل مدیریت ام بی ای MBA دانش پذیران با استفاده از دانش مدیریت درصدد حل مسائل و برطرف کردن چالش های مدیریتی واقعی بر می آیند. مدیریت ام بی ای MBA مدیریت کاربردی برای کسانی است که میخواهند از علم مدیریت برای بهبود شرایط کسب و کار خود و یا ارائه مشاوره و خدمات مدیریتی به دیگر کسب و کارها استفاده کنند.

مزیت های شغلی مدیریت MBA

موقعیت شغلی شما قبل و بعد از دریافت مدرک مدیریت MBA تفاوت اساسی با هم خواهد داشت. کسب مدرک معتبر مدیریت MBA و مهمتر از آن ارتقای مهارت های فردی و شغلی می تواند شما را در موفقیت در کسب و کارتان یاری کند. اگر هم قصد داشته باشید در بازار کار به دنبال یک شغل مناسب باشید می توانید با تکیه به اعتبار این مدرک و مهارت هایی که به دست آورده اید در بازار کار شانس بیشتری برای به دست اوردن یک شغل خوب داشته باشید. در ایران نیز در سالهای اخیر گرایش بازار کار به این رشته نوظهور عالی بوده و هم اکنون اکثر فارغ التحصیلان مدیریت MBA می توانند حتی در حین تحصیل نیز در بازار کار مشغول شوند.

تحصیل مدیریت MBA یک هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری سودآور است.

معرفی دوره MBA : دوره مدیریت MBA یک دوره ابتکاری در حوزه بازار است، تاکید توامان بر کاربردی نمودن دانش مدیریت در نهادهای پولی و مالی از یک سو و کسب توانمندی تحلیل مسائل روز بازار سرمایه از سوی دیگر، می باشد. رویکرد این گرایش از مدیریت MBA بسیار کاربردی و مبتنی بر یادگیری دانش و مهارت های مدیریت در نهادهای اقتصادی است. این دوره فرصت مناسبی را برای افراد حرفه ای که دارای سابقه کار در بازار هستند ولی رشته های تحصیلی آنها غیر از رشته مدیریت بوده است و یا حتی کسانی که دارای مدارک کارشناسی ارشد و یا دکتری در رشته های غیر مدیریتی هستند، فراهم می آورد تا بتوانند با مفاهیم علمی و فنون، تکنیک ها و ابزار مدیریت موفق سازمان ها آشنا شوند.

محتوای دوره MBA:

محتوای دوره MBA 1

نمونه مدرک:

 
vezarat

به همراه شرکت در بزرگترین گردهمایی مدیران استان اصفهان

گردهمایی مدیران الماسی

 
جهت مشاوره حضوری و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید، یا به صورت حضوری به دفتر موسسه مراجعه فرمائید.

برخی از اساتید دوره‌های مدیریتی MBA

مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

تماس تلفنی


۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱)
۰۹۱۳۶۰۰۱۵۶۵

پیامک


ارسال کد ۲۲ به شماره:
۱۰۰۰۳۱۳۶۲۸۲۸۰۱

ایمیل


ارسال ایمیل:
modir@fhakim.ac.ir

تکمیل فرم