اکتبر 6, 2020
انواع مشاغل حسابداری - آموزش حسابداری

انواع مشاغل رشته حسابداری

حسابداری یکی از محبوب ترین مدارج دانشجویان و کارفرمایان است که دلیل آن عمدتاً مرتبط بودن شغل حسابداری با همه مشاغل و افراد در تمام صنایع و بخش ها به منظور حفظ ثبات مالی و دستیابی به موفقیت مالی است. بنابراین متخصصان واجد شرایط حسابداری در سراسر کشور تقاضای زیادی دارند.
سپتامبر 29, 2020
قیمت مقطوع

ترفندهای مذاکره مقابله با قیمت مقطوع

ترفندهای مذاکره برای مقابله با قیمت مقطوع فروشندگان میدونی چیه؟ سپهر شکریان مدرس دوره اصول و فنون مذاکره این ترفندهای ساده را به شما آموزش می ده کافیه ویدئوی زیر ببینی.
سپتامبر 27, 2020
ارتقا توانایی­ های رهبری با دوره MBA مدیریت کسب و کار - دوره mba فن آوران حکیم

ارتقا توانایی­ های رهبری با دوره MBA مدیریت کسب و کار

یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار در مدیریت هر کسب و کار، شرکت و یا سازمان، توانایی‌های رهبران افراد آنجا می‌باشد. دوره MBA ، یک دوره بسیار تاثیرگذار در ارتقا توانایی­ های رهبری در مدیران می‌باشد.
سپتامبر 16, 2020
مذاکره قاتل - اصول و فنون مذاکره

قاتل مذاکره

توی این ویدئو قصد داریم چند تا راهکار ساده که می‌تونه بهت خیلی تو مذاکراتت کمک کنه رو، معرفی کنیم... یکی از شروط مهم، برای پیروز بودن توی مذاکره، اینه که اول بدونی طرفت داره از چه روش یا ترفندهایی استفاده میکنه و نسبت به اون از خودت عکس العمل نشون بدی.
سپتامبر 15, 2020
مدرک MBA چیست ؟

مدرک MBA چیست ؟

MBA مخفف عبارت Master of Business Administration در لغت به معنی کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی می‌باشد. یک دوره عمومی مهم و معتبر است که مهارت‌های فنی ، مدیریتی و رهبری را به دانشجویان می‌آموزد. کسب مدرک MBA به شما مهارت ارزشمندی در تجارت می‌دهد ، شبکه حرفه‌ای شما را گسترش می‌دهد و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند. این یک گزینه ایده آل برای بررسی این است که آیا می خواهید حرفه خود را ارتقا دهید ، به یک صنعت جدید بروید یا یک کارآفرین شوید.
سپتامبر 10, 2020
مصاحبه شغلی موفق

برای یک مصاحبه شغلی موفق آماده اید؟

مصاحبه شغلی برای شما به عنوان یک متقاضی کار، صحنه ای است برای تبلور توانمندی‌ها و مهارت‌های تان در برابر سایر رقبا. در جلسه مصاحبه شغلی شما بازیگری هستید که وارد صحنه نمایش شده اید تا به ایفای نقش بپردازید. نقشی که سرنوشت شما را رقم خواهد زد. لازم است با آمادگی کامل وارد این صحنه شوید و حضوری کامل را به نمایش بگذارید.
آوریل 30, 2020
ارزیابی تاثیر ویروس کرونا برمدل کسب و کار شما - مدیریت بحران مدیریت دوره آموزشی مدیریت

ارزیابی تاثیر ویروس کرونا برمدل کسب و کار شما

هنگامی که بحران‌هایی نظیر کرونا ویروس یک سازمان را با مشکل مواجه می‌کند، مدیران باید بصورت سریع و در دراز مدت تاثیر آن را بر مدل کسب و کار سازمان مورد ارزیابی قرار دهند. چهارچوبی که ما در مدت بیش از ۱۰ سال به آن دست پیدا کرده‌ایم می‌تواند به مدیران در شناسایی مدل تجاری ریسک‌ها و فرصت‌ها در بحران کنونی کمک کند.
می 18, 2019
چرا مشتریان خشمگین بهترین منبع بازخورد برای شما هستند؟ - پندانه - دپارتمان مدیریت فن آوران حکیم

چرا مشتریان خشمگین بهترین منبع بازخورد برای شما هستند؟

مقاله چرا مشتریان خشمگین بهترین منبع بازخورد برای شما هستند؟ مشتریان راضی و خوشحال چیزی هست که همه‌ی ما به آن نیاز داریم. بعضی از آنها […]
می 7, 2019
اهمیت نقش منابع انسانی در کسب و کارهای امروزی - دپارتمان مدیریت

اهمیت نقش منابع انسانی در کسب و کارهای امروزی

مقاله – اهمیت نقش منابع انسانی در کسب و کارهای امروزی مقوله بهره‌وری همواره یکی از اصول اساسی و مورد توجه در رشد اقتصادی کشورها محسوب می‌شود. […]
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که می‌خواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید