شرکت دل آراء اصفهان (شیلان کیش)

شرکت دل آراء اصفهان (شیلان کیش) از اوائل سال ۱۳۶۵ نسبت به کسب تجربه در بخش های مختلف تولید و بسته بندی انواع فیله ماهی اقدام و به تدریج از سال ۱۳۷۵ تنوع محصولات خود را افزایش داد و به صورت وسیع در بازارهای داخلی و خارجی و خارجی با نام تجاری شیلان کیش فعالیت دارد این شرکت بهترین و مجهزترین کارخانه عمل آوری و بسته بندی انواع مواد پروتئینی و اولین تولید کننده انواع فیله ماهی ها و مواد گوشتی-پروتئینی در استان اصفهان می باشد وکه مورد تائید سازمان دامپزشکی کل کشور با شماره کد ۲۳۹۷ و دارای علامت استاندارد ملی و دارای گواهینامه ISO 9001 و همچنین گواهینامه کیفیت HACCP از کشور انگلستان می باشد.
در حال حاضر این شرکت در روز با ظرفیت حدود ۷۰۰۰ بسته بندی انواع مواد آبزی و دامی با انتخاب آخرین دانش و پیشرفته ترین ماشین آلات بسته بندی و بهره گیری از پرسنل با تجربه و با کمک کارشناسان مجرب توانسته کلیه محصولات خود را مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی تولید و نقش بسیار موثری در جهت ارتقاء سطح فرهنگ مصرف ماهی و سلامت جامعه در داخل و خارج از کشور داشته باشد.
این شرکت با در اختیار داشتن تکنولوژی برتر و همت ۸۰ نفر پرسنل در بخش تولید و ۲۰ نفر کارمند در بخش اداری قادر است تا میزان ۳۰۰۰ تن از محصول خود را به صورت سالیانه به خارج از کشور صادر نماید. این شرکت همه ساله با حضور در نمایشگاه های مختلف داخل و خارج از کشور همواره سعی داشته است عرصه تولیدات و کیفیت محصولات خود را هر چند در فضایی محدود به نمایش بگذارد.
هیئت مدیره این واحد تولیدی و بسته بندی فرآورده های پروتئینی با تلاشی راسخ و عظمی جزم گام های خود را به منظور اهداء سلامت هر چه بیشتر و ارائه خدمات روز افزون به مصرف کنندگان و واردکنندگان عزیز استوار کرده و با پشتکار فراوان در خط مشی خود به فردایی بهتر می اندیشد.
احتراماً به استحضار می رساند این شرکت نیازمند یک نفر نیرو جهت حسابداری می باشد.