شرکت فنی مهندسی بست آسا آژیر

بست آژیر در سال ۱۳۸۵ در راستای تولید نسل اول دزدگیرها تحت نام الگانس فعالیت خود را آغاز نموده و امروز با هدف بروز رسانی تولیدات تخصصی خود نسل جدید دزدگیر تولیدی خود را تحت نام تجاری انحصاری و ثبت شده ASA راهی بازار نموده و سعی در افزایش سهم خود از بازار مصرف دزدگیر داشته و تا امروز با بیش از بیست نمایندگی فروش در اقصی نقاط کشور با افتخار بعنوان تولید کننده ایرانی با استفاده از جدید ترین روش ها و نرم افزارهای تولید با همکاری کادری متخصص و با تجربه در قسمت های تولید، پشتیبانی فنی و همچینین استفاده از اساتید مجرب دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی با جدید ترین روش های علمی روز دنیا در جهت برند سازی و حضور در بازار و همچنین رضایت مشتری بعنوان محور اصلی فعالیت می نماید.
ASA با دارا بودن واحدهای مختلف طراحی، تولید، کنترل کیفی، بازاریابی(فروش)، خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش کالاهای خود را با بسته بندی­های ویژه ارائه خدمات می­نماید. خیز ASA به منظور حضور در بازارهای داخلی گامی موثر در صادرات کالای ایرانی است حضور در نمایشگاه های بین المللی و تخصصی داخلی، برگزاری سمینارهای علمی و تخصصی، ارتباط مداوم با نمایندگان و مشتریان از جمله فعالیت های ASA در بدست آوردن سهم بیشتر از بازار مصرف دزدگیر می باشد.
تضمین کیفیت کالای ایرانی ASA با ضمانت ۳ ساله و تعویض بلاشرط از راه کارهای ایجاد اطمینان در مشتریان و مصرف کنندگان محترم این کالا می باشد. بست آژیر- تولید کننده دزدگیر آسا به منظور رفاه حال مصرف کنندگان عزیز پکیج های کاملی از کالاهای جانبی را نیز با بهترین کیفیت در اختیار نمایندگان فروش خود قرار داده تا خدمت رسانی به مصرف کننده در قالب خدمتی کامل، بدون نقص تضمین شده و پایدار صورت پذیرد.
احتراماً به استحضار می رساند شرکت فنی مهندسی بست آسا آژیر، نیازمند نیروی کاری پاره وقت در زمینه کاری ذیل می باشد:
  • مدیریت شبکه های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ
  • تولید محتوا و انتشار آن
  • مسلط به نرم افزار گرافیکی
  • مسلط به طراحی بنرهای تبلیغاتی و پست های شبکه های اجتماعی
شرکت فنی مهندسی بست آسا آژیر - آگهی استخدام
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید