مروری بر دومین سمینار مدیران الماسی

برگزاری سمینارهای علمی تلاشی در راستای اغنای روحیه جستجوگری و کاوشگری مدیران برای کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری سمینارها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی مدیران و علم آموزان و ایجاد زمینه‌ای برای فعالیت‌های جمعی کمک شایانی می‌نماید.
پس از برگزاری اولین گردهمایی مدیران در اصفهان در سال ۱۳۹۵ و استقبال پرشور مخاطبین و مدیران و با توجه به اینکه یکی از فعالیت‌های مهم موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم برگزاری سمینارها می‌باشد، از همان ماه‌های ابتدایی سال ۱۳۹۶ برنامه‌ریزی برای برگزاری دومین گردهمایی در سطحی گسترده‌تر و وسیع‌تر آغاز شد و مقرر گردید در تاریخ ۱۹ مرداد ماه این سمینار در سالن همایش‌های ۱۰۰۰ نفری اصفهان سیتی سنتر برگزار شود.
لازم به ذکر است در حاشیه این سمینار یک نمایشگاه جانبی با زیر بنایی قریب به ۱۰۰۰ متر مربع برپا بود که سازمان‌ها ، شرکت‌ها و برندهای معتبر با حضور در غرفه‌ها به معرفی محصولات و خدمات خود به تجلیل از حامیان، همکاران برگزار کننده، تیم اجرایی و اساتید سمینار پرداخته شد و هم چنین یک قرعه کشی میان شرکت کنددگان برگزار شد و جوایزی از طرف حامیان اهدا شد.
parallax background

سخنرانان:

دکتر احمد روستا - دومین گردهمایی مدیران الماس - موسسه فن آوران حکیم

دکتر احمد روستا

موضوع، مدیریت توجه و جذب مشتری
پروفسور سید صدالدین نجاتی گیلانی - دومین گردهمایی مدیران الماسی - موسسه فن آوران حکیم

پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی

دست‌یابی به فروش فوق‌العاده و پایدار در فضای فرا رقابتی
احد حیدری - اولین گردهمایی مدیران الماسی

احد حیدری

خوب به عالی ویژه مدیران
حسین طاهری - اولین گردهمایی مدیران الماسی

حسین طاهری

موضع ماندگاری در فضای کسب و کار

حامیان این رویداد بزرگ...

از خرداد ماه دبیرخانه سمینار اطلاع رسانی جهت حمایت از طرح مدیران الماسی و استفاده از فضای تبلیغاتی موثر این سمینار را به شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع را آغاز کرد و طی جلسات و مذاکرات صورت گرفته با جمع زیادی از آنان نهایتا مجموعه‌هایی مانند همراه اول، انجمن صنعت پخش ایران، فولاد آراد، حافظ قطعات، لواز خانگی کاخلر، آزانس هواپیمایی گردشگران، مجموعه غذایی بارمانی، گروه غذایی اصالت و ... حمایت مادی یا معنوی از این سمینار علمی را بر عهده گرفتند.
همچنین جناب آقای هادی پور به عنوان کار آفرین نمونه نهایتا تاریخ ۱۹ مرداد در سالن همایش‌های سیتی سنتر اصفهان میزبان بیش از ۱۰۰۰ نفر از مدیران اصفهان بودیم.

گالری عکس

photo_2017-08-13_09-19-52
photo_2017-08-13_09-19-57
photo_2017-08-13_09-24-00
photo_2017-08-13_09-21-23
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید