دوره عالی DBA حسابداری | DBA Accounting

دوره عالی DBA حسابداری دوره ای تخصصی برای دانش آموخته ها در رشته‌های حسابداری و مدیریت است که به صورت حرفه‌ای در حوزه حسابداری، مالی و مالیاتی تمرکز دارد. با پیچیده تر شدن فضای کسب و کار ها و تغییراتی که نسبت به گذشته در این فضا ایجاد شده، مسئولیت مدیران مالی و حسابداران حساسیت بیشتری داشته و حضور یک مدیر مالی و حسابدار آگاه به دانش روز در کنار سایر مدیران عالی یک مجموعه بیش از پیش ضرورت دارد. دوره عالی DBA حسابداری فن آوران حکیم به گونه ای طراحی شده که مدیران مالی و حسابداران با گذراندن آن به طور تخصصی با مطالب روز مطرح شده در این حوزه آشنا شده و می توانند نقش موثرتری در محیط کاری خود داشته باشند. در این دوره مجموعه قوانینی که مورد نیاز مدیران مالی و حسابداران است به صورت کامل و توسط مطرح ترین اساتید کشوری آموزش داده شده است. از جمله این قوانین می توان به قانون مالیات های مستقیم، قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون مبارزه با پولشویی، قانون تامین اجتماعی، قانون کار و قانون تجارت اشاره کرد. از دیگر الزامات حرفه ای یک حسابدار و مدیر مالی، دانش کافی در استفاده و بکارگیری استاندارد های حسابداری می باشد که این مبحث نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته است. مدیران مالی از جمله مدیرانی هستند که نحوه نگرش و نحوه تصمیم گیری آنها می تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف استراتژیک یک مجموعه اقتصادی داشته باشد. از این رو در این دوره حرفه ای مفاهیم و مهارت های تصمیم گیری مدیران و بکارگیری تفکر استراتژیک آموزش داده شده است. اقتصاد کشور ما در دوره های تاریخی مختلف کشش های مختلفی نسبت به متغیرهای اقتصادی از خود نشان داده است. با توجه به فراز و نشیب های زیادی که در مسیر کسب و کارها وجود دارد کنترل داخلی و مدیریت ریسک جایگاه خاصی در سلامت و امنیت هر سازمان دارد لذا در این دوره به این مبحث نیز پزداخته شده است. از دیگر مباحث مطرح شده در این دوره عالی می توان به زبان تخصصی، حاکمین شرکتی، حسابرسی داخلی نیز اشاره کرد.
 

معتبرترین گواهی نامه بین المللی حسابداری در کشور
(Doctor of Business Administration Accounting)

شهریه دوره:

پرداخت نقدی : 9,600,000 تومان

پرداخت اقساط : 10,800,000 تومان

شروع دوره:

نیمه دوم بهمن ماه

 

مخاطبان دوره DBA حسابداری:

حسابداران و دانشجویان رشته حسابداری
مدیران مالی و دانشجویان رشته های مالی
صاحبان مشاغل، شرکت ها و موسسات تجاری
فارغ التحصیلان و دانشجویان علاقه مند به حوزه مالیاتی
وبینار رایگان ما را با موضوع
قوانین مالیاتی لازم الاجرا در سال 1400
شرکت کنی؟

سرفصل‌های دوره‌های به شرح زیر هستند:

 • قوانین مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده
 • استانداردهای حسابداری ایران
 • استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی
 • مجموعه قوانین مربوط به کار و تامین اجتماعی، تجارت و چک
 • حاکمیت شرکتی و حسابرسی داخلی
 • کنترل داخلی و مدیریت ریسک
 • مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک
 • و بسیار مطالب آموزشی دیگر
 • دستاوردهای پایان دوره:

  مباحث کاربردی و قابل اجرا آشنایی و ارتباط با افراد جدید امکان به اشتراک گذاری دانش و تجربه بین شرکت کنندگان در این دوره

  پشتیبانی دوره:

  یک امکان منحصربه فرد در این دوره این است که شما طی مدت دوره عضو گروه واتساپی خواهید شد که تمامی اساتید این دوره در این گروه واتساپ شما را تا پایان دوره پشتیبانی می کنند و در واقع میتوانید از مشاوره رایگان اساتید در طول دوره استفاده کنید.


  گواهینامه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  دسته گواهینامه: قابل ترجمه و بین المللی
  نحوه اخذ استعلام:آنلاین
  جهت استعلام گواهینامه میتوانید به سایت VOHEC.IR مراجعه فرمایید.

  مشاوره آموزشی رایگان

  اگه جواب سوالتو هنوز نگرفتی میتونی با پر کردن فرم از مشاوره کارشناسان
  فن آوران حکیم استفاده کنی

  رضا مرادی


  حمید قادری


  سلام حمید قادری هستم. سی و اندی سال در کلیه پستهای مالی ، از حسابداری تا مدیریت مالی و قائم مقامی و مدیرعاملی فعال بودم. بعد از اینهمه سال کار ، با فرض کسب یک تجربه جدید و اضافه کردن یک مدرک تحصیلی ، در دوره DBA حسابداری موسسه فن آوران حکیم ثبت نام کردم و در چند جلسه اول متوجه شدم که چقدر دیر برای این کار اقدام کردم و چه چیزهایی هنوز هست که باید یاد بگیرم و دلیلش اساتید خوبی است که مباحث تئوری و عملی را توامان مطرح میکنند.

  امید وزیری پور

  - مدیر عامل شرکت عصر جدید حسابداران – مشاوره مالی و مالیاتی


  با توجه به سرفصل های ارائه شده از سوی موسسه این دوره میتواند یک دوره کاملا کاربردی در خصوص مسایل مالی و مالیاتی باشد و به مدیران مالی مسیر راهبردی خوبی را ارائه نماید

  عباس ابراهیم زاده

  حسابدار یه مجموعه خصوصی در شیراز


  بنام خالق زیبایی ها عباس ابراهیم زاده هستم 25 ساله حسابدار یه مجموعه خصوصی در شیراز هنرجوی DBA مالی کیفیت برگزاری کلاسها بسیار بالاست و از اساتید خبره و بی نظیری در طول دوره استفاده میشه که واقعا یک امتیاز فوق‌العاده محسوب میشه و کاملا متمایز کرده موسسه فناوران حکیم رو با بقیه موسسات