دوره MBA فن آوران حکیم

موسسه فن آوران حکیم با همکاری انجمن مدیران مالی ایران برگزار می کند:

دوره آمادگی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران
آزمونی جهت ورود متقاضیان کار در سازمان امور مالیاتی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر همین حالا

عدد ۱۶ را به ۱۰۰۰۲۸۲۸۰۱ پیامک کنید.

معرفی و اطلاعات دوره آمادگی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران، آزمونی جهت ورود متقاضیان کار در سازمان امور مالیاتی است.انتخاب و استخدام مشاور رسمی مالیاتی به سادگی انتخاب کارمند ساده حسابداری نیست و باید فرد سطح مورد نظر دانش و مهارت را دارا باشد. داوطلبان این حوزه باید برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی برای قبولی در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی داشته باشند. در این راستا و برای ایجاد آمادگی و مهارت لازم در داوطلبان، کلاس‌های آمادگی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با توجه به سرفصل های درنظر گرفته شده برای این آزمون، برگزار می گردد. انجمن مدیران مالی با همکاری موسسه فن آوران حکیم در راستای تربیت مشاوران رسمی مالیاتی خبره و شایسته، دوره آمادگی آزمون مشاوران رسمی مالیاتی را ویژه حسابداران، حسابرسان و فعالان حوزه مالی را با رویکرد:
– تشریح نکات پرتکرار و با اهمیت آزمون های گذشته
– تحلیل آزمونهای پیشین
– حل مسائل تستی و سوالات تشریحی برگزار می‌کند.

شهریه و ثبت نام دوره آمادگی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

قیمت دوره

۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
  •  
پکیج کامل

آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی چیست؟

تصحیح و نظارت بر اجرای قوانین مالیاتی در نهادها و سازمانهای مختلف در جامعه، از جمله مواردی است که نیاز به توجه ویژه ای دارد و جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با این هدف تاسیس شده است. در واقع جامعه مشاوران رسمی مالیاتی به دنبال بهبود عملکرد و افزایش بازدهی است و به استخدام و جذب افراد خبره و متخصص در این زمینه می پردازد. مشاوران رسمی مالیاتی، مصارف مالی و هزینه‌های احتمالی شرکت را بررسی می‌کنند و سعی دارند میزان سوددهی و بازده را به حداکثر برسانند و همچنین، هزینه‌ها و مخارج را نیز کاهش دهند. مشاوران رسمی مالیاتی باید در کوتاهترین زمان، بیشترین میزان سوددهی و بازده را محقق کنند. جامعه مشاوران‌ رسمی مالیاتی ‌ایران به منظور ارتقاء فرهنگ مالیاتی پرداخت کنندگان مالیات و ارائه خدمات مشاوره‌ای صحیح در امور مالیاتی به مؤدیان مالیاتی بر مبنای قوانین و مقررات مالیاتی کشور و همچنین ارائه خدمات نمایندگی مورد نیاز آنان برای مراجعه به ادارات و مراجع مالیاتی، تأسیس شده است تا با پذیرش اعضاء ذیصلاح در این‌باره فعالیت نماید. از آنجایی که دانش و تخصص مالی و مالیاتی یک موضوع حرفه‌ای است و مودیان مالیاتی و صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی، عموما دانش تخصصی مالیاتی جهت دفاع از خود در مراحل رسیدگی مالیاتی و مراجع حل اختلاف مالیاتی ندارد، بنابراین قانون گذار با هدف رفع این مسئله از طریق ایجاد جامعه رسمی و حرفه‌ای، مودیان مالیاتی را در جهت دفاع موثر یاری نماید و در این خصوص دیدگاه حمایت قانونی از مودی را داشته است. پس فلسفه اصلی وجود مشاوران رسمی مالیاتی کمک به مودی مالیاتی در جهت احقاق حقوق قانونی می‌باشد.

سرفصل آمادگی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

ردیف نام سرفصل نام استاد تعداد ساعت
۱ قانون مالیاتهای مستقیم دکتر محسن معینی زاده ۲۷
۲ قانون مالیات بر ارزش افزوده دکتر فاطمه هادلوند ۹
۳ قانون سامانه مودیان دکتر فاطمه هادلوند ۶
۴ دادرسی مالیاتی دکتر فاطمه هادلوند ۹
۵ قانون محاسبات عمومی و قانون بودجه دکتر محمد رضا گودرزی ۱۲
۶ قانون تجارت دکتر امیر ابراهیم زاده ۶
۷ قانون مدنی استاد هاشم فراهانی ۶
۸ مروری بر استانداردهای حسابداری و حسابرسی محمود آل حبیب ۲۱

نیاز به مشاوره دارید؟

هر سوالی داشته باشید ما پاسخگوی شما هستیم!
کافیست عدد ۱۶ را به ۱۰۰۰۲۸۲۸۰۱ ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
همچنین می توانید از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۹۳۷۵۶۳۱۰  و یا شماره تلفن ۰۳۱۳۶۲۸۲۸۰۱ سوالات خود را بپرسید. در صورتی که تمایل داشته باشید، خوشحال می شویم بصورت حضوری در دفتر موسسه به نشانی اصفهان، نظرمیانی، ابتدای کوچه قصر میزبان شما باشیم.

 
کارشناس فروش

وظایف مشاور رسمی مالیاتی

یک مشاور مالیاتی بسته به اندازه سازمان نقش‌ها و وظایف متفاوتی ایفا می کند.

  • مشاوره به مدیران ارشد برای کسب سود بالاتر
  •  رفع و حل مسائل و مشکلات مالی سازمان
  •   تهیه و تنظیم صورت‌ها و گزارشات مالی برای ارایه به نهادهای قانونی و مدیران ارشد
  • نظارت بر مسائل قانونی شرکت
  • نظارت بر گزارشهای مالی
  • مشاوره و راهنمایی به مدیرعامل در راستای اخذ تصمیمات مناسب
  • آماده کردن و ارایه اظهارنامه مالیاتی
  •   تنظیم لوایح مختلف مالیاتی اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با اعتبار بیشتری بعنوان مشاور مالی و مالیاتی به مشاوره و وکالت مالیاتی می‌پردازند و فعالیت آنها بعنوان یک متخصص حرفه‌ای در این حوزه، رسمیت بیشتری خواهد داشت.

ویژگی های دوره آمادگی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

مفاد آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی:

قانون مالیات‌های مستقیم

قانون ارزش افزوده

سایر سرفصل ها

استانداردهای حسابداری

حسابرسی

قانون محاسبات عمومی

قانون تجارت

قانون مدنی و سایر قوانین

شرط قبولی در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی:

حداقل امتیاز لازم برای قبولی در آزمون، کسب ۶۰ امتیاز در کل می‌باشد به شرط آنکه امتیاز بخش قانون مالیات‌های مستقیم و ارزش افزوده کمتر از ۳۰ نباشد. این موضوع اهمیت بخش مالیاتی را نشان می دهد. ضمنا تمامی سوالات آزمون به صورت تستی می‌باشد و دارای نمره منفی هم هست.

دلایل استفاده از مشاور مالیاتی

یک مشاور مالیاتی دانش و تخصص لازم در حرفه خود را دارد و عدم حضور یک مشاور مالیاتی می‌تواند خسارات بالایی در حد از دست رفتن سرمایه شرکت را به دنبال داشته باشد و حضور یک مشاور خبره و با تجربه، کم شدن مبلغ مالیات پرداختی در فعالیت‌های مهم را میسر خواهد کرد.

پرسش های متداول

استفاده از ویدیوهای آموزشی بسیار ساده است و کارشناسان ما در زمان شروع و همچنین در طول دوره آموزشهای لازم را به شما خواهند داد.