دوره MBA فن آوران حکیم

دوره آمادگی آزمون
انتخاب حسابدار رسمی ۱۴۰۲

برای موفقیت و پیشرفت در حوزه حسابداری، لازم است متخصص و توانمند باشید

حسابداری به عنوان یک رشته کارآمد و تخصصی
دارای یک جامعه حرفه‌ای است که برترین افراد
به عضویت آن در می‌آیند و کلیه افراد علاقه‌مند و فعال
در این حوزه، چشم‌انداز کاری مشخص و مقاصد حرفه‌ای را دنبال می‌کنند.
یکی از این چشم اندازها، تبدیل شدن به یک حسابدار خبره و رسیدن به درجه حسابداری رسمی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر همین حالا

عدد ۱۷ را به ۱۰۰۰۲۸۲۸۰۱ پیامک کنید.

اطلاعات دوره آمادگی آزمون حسابدار رسمی

معرفی دوره آمادگی آزمون حسابدار رسمی

اگر تصمیم دارید در معتبرترین آزمون حسابداری کشور شرکت کنید و یک حسابدار رسمی شوید این دوره آمادگی در راستای تقویت دانش و افزایش آمادگی شما برای شرکت در این آزمون، پیشنهاد می‌شود. برای موفقیت و پیشرفت در حوزه حسابداری، لازم است متخصص و توانمند باشید . اگر در عرصه حسابداری تازه کار هستید و به دنبال پیشرفت و افزایش درآمد هستید، علاوه بر گذراندن دوره ها و دروس اصلی، آزمون حسابدار رسمی می تواند از جمله گام‌های مهم برای شما محسوب شود. اگر با موفقیت آزمون حسابداران رسمی را پشت سر بگذارید و عضو جامعه حسابداران رسمی شوید، وارد مرحله‌ای تازه از حرفه خود شده اید که مزایای زیادی دارد.

حسابدار رسمی چه کسی است؟

حسابداری به عنوان یک رشته کارآمد و تخصصی، دارای یک جامعه حرفه‌ای است که برترین افراد به عضویت آن در می‌آیند و کلیه افراد علاقه‌مند و فعال در این حوزه، چشم‌انداز کاری مشخص و مقاصد حرفه‌ای را دنبال می‌کنند. یکی از این چشم اندازها، تبدیل شدن به یک حسابدار خبره و رسیدن به درجه حسابداری رسمی است. فردی که با قبولی در آزمون حسابدار رسمی و احراز شرایط آزمون بتواند عضو جامعه حسابداران رسمی شود، به عنوان یک حسابدار رسمی شناخته می‌شود. در واقع حسابدار رسمی به این معنا است که میزان دانش و سطح علمی افراد پذیرفته شده در آزمون تخصصی بالاتر از یک کارمند حسابداری است که در آن پذیرفته نشده است. این افراد به عنوان حرفه‌ای ترین حسابداران در سطح کشور هستند و مهارت آن‌ها به عنوان یک حسابدار خبره محرز شده است و شایستگی پذیرش جایگاه‌های بالاتر و یا مسئولیت‌های بزرگتر را دارند. پس شما به عنوان یک حسابدار، با داشتن تجربه و همچنین مدرک دانشگاهی در صورت قبولی در آزمون حسابداری رسمی، مدرک معتبر در این حوزه دریافت می‌کنید که مورد تایید بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای کشور می‌باشد.

اطلاعات شهریه و ثبت نام دوره آمادگی آزمون حسابدار رسمی

۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان شهریه دوره
 • با روش پرداخت نقدی راحت و بدون ضمانت ثبت نام کنید.
 •  
 •  
 •  
نقدی
۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان شهریه دوره
 • پیش پرداخت دوره مبلغ ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • مابقی طی ۴ ماه از شروع دوره
 • مبلغ هر قسط ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
 • با ارائه ضمانت چک صیادی یا سفته الکترونیکی
اقساطی

نیاز به مشاوره دارید؟

هر سوالی داشته باشید ما پاسخگوی شما هستیم!
کافیست عدد ۱۷ را به ۱۰۰۰۲۸۲۸۰۱ ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
همچنین می توانید از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۹۳۷۵۶۳۱۰  و یا شماره تلفن ۰۳۱۳۶۲۸۲۸۰۱ سوالات خود را بپرسید. در صورتی که تمایل داشته باشید، خوشحال می شویم بصورت حضوری در دفتر موسسه به نشانی اصفهان، نظرمیانی، ابتدای کوچه قصر میزبان شما باشیم.

 
کارشناس فروش

سرفصل های دوره آمادگی آزمون حسابدار رسمی

خدمات حسابداران رسمی

حسابداران رسمی خدمات تخصصی متعددی را می توانند ارایه دهند. از جمله:

 • ارایه خدمات مالی و حسابداری
 • ارایه خدمات مالیاتی
 • انواع حسابرسی
 • ارایه مشاوره مالی
 • بازرسی‌های قانونی
 • نظارت بر تصفیه
 • ارزیابی سهام و سهم‌الشرکه
 • طراحی و پیاده‌سازی سیستم مالی داوری مالی
 • خدمات کارشناسی به مراجع قضایی

مزایای حسابدار رسمی شدن

موفقیت در آزمون حسابدار رسمی می تواند به عنوان سکوی پرش شما در این حرفه باشد. با ثبت‌نام در دوره آمادگی آزمون حسابدار رسمی می توانید گام موثری در این راستا بردارید و با آموزش و افزایش مهارتها، احتمال قبولی خود را افزایش دهید.
 • تحقق مسیر شغلی مشخص و مطمئن
 • مدیریت و نظارت واحدهای مالی در سازمان ها و شرکت‌ها
 • ارتباطات گسترده سازمانی به واسطه صاحب‌نظر بودن در حرفه
 • فرصت‌های شغلی متعدد و متنوع
 • توانایی تاسیس شرکت حسابداری و حسابرسی
 • ساعات کاری منعطف و پروژه‌محور بودن

ویژگیهای دوره آمادگی حسابدار رسمی

مفاد آزمون حسابداری رسمی

استانداردهای حسابداری

حسابرسی و گزارش نویسی

قانون مالیات‌های مستقیم

قانون تجارت

قانون محاسبات عمومی

قوانین، دستورالعمل و چک لیست‌های بورس

قوانین رفع موانع تولید

قانون برنامه‌های توسعه

قانون برنامه دائمی توسعه

شرایط و داوطلبین آزمون حسابدار رسمی

داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در رشته حسابداری یا رشته مشابه یا مدرک حرفه ای شناخته شده از مجامع معتبر بین المللی
حسابرسان با حداقل ۶ سال سابقه کار
حسابداران با حداقل ۳ سال سابقه کار حسابرسی
دکتری حسابداری
کسانی که ۳ سال سابقه حسابرسی دارند.

داشتن حداقل شش سال سابقه کار تمام وقت حسابرسی بعد از اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط ( لیسانس) که حداقل دو سال آن در داخل کشور باشد (اشخاصی که سابقه کار حسابرسی آنان حداقل سه سال باشد ، در صورتیکه به تشخیص هیات تشخیص صلاحیت حسابداران رسمی دارای تجارب مفیدی در امور حسابداری ، خدمات مالی ، طراحی سیستم ، مدیریت مالی ، تدریس حسابداری و حسابرسی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و سایر تجارب مفید باشد ، هر دو سال سابقه کار تمام وقت آنان در امور فوق می تواند معادل یکسال سابقه کار حسابرسی مورد قبول قرا پر گیرد)

تبصره ۱ : در مواردی که مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) متقاضی غیر مرتبط باشد ، اما مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری مرتبط باشد ، سوابق کار مفید از تاریخ اخذ اولین مدرک تحصیلی مرتبط ملاک عمل خواهد بود. به هر حال پذیرش مدارک تحصیلی بالاتر از کارشناسی (لیسانس) منوط به گذراندن حداقل ۱۸ واحد دروس حسابداری ، حسابرسی و مدیریت مالی در طول دوره های تحصیلی یادشده است.

تبصره ۲ : داوطلبانی که حداقل ۳ سال بصورت تمام وقت سابقه کار حسابرسی بعد از اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی ( لیسانس) در سازمان حسابرسی یا نزد موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابدران رسمی ایران دارا هستند و همچنین سایر واطلبانی که تجارب مفید آنها در امور یاد شده در این بند حداقل به مدت ۶ سال باشد . به شرط دارا بودن سایر شرایط ، می توانند در آزمون شرکت نمایند و در صورت قبولی ، کمبود سابقه کار خود را تکمیل نمایند.

آزمون به صورت تشریحی و چند گزینه ای خواهد بود .

حد نصاب لازم برای قبولی داوطلبان :

* کسب ۶۰% نمره سوال های گزینه ای (تستی) هر درس.
** کسب ۶۰% نمره سوال های تشریحی هر درس.

پرسش های متداول

برای آزمون باید به سرفصل اصلی و زیر مجموعه‌های آن‌ها مسلط باشید. همچنین باید مدرک کارشناسی حسابداری یا رشته‌های مرتبط و حداقل ۳ سال سابقه کار حسابرسی را داشته باشید. دانش و توانایی و مهارت شما از جمله اصلی ترین نکات برای موفقیت است تا به خوبی تخصصی‌ترین مشکلات حسابداری را حل کنید و تعارضات و مغایرت‌ها را شناسایی کنید.
با قبولی در آزمون حسابدار رسمی عضوی از جامعه حسابدار رسمی شوید و نام شما در لیست حسابداران رسمی قرار می‌گیرد و فعالیت¬‎های حسابدار رسمی مورد تائید جامعه حسابداران رسمی است.

آموزش آنلاین با آموزش حضوری تفاوتهای اساسی دارد. اساتید برای موفقیت در دوره های آنلاین نیازمند مهارتهای خاصی هستند که از تجربه کاری موثر به دست می آید. در غیر این صورت کلاسهای آنلاین بسیار بی انرژی، غیر موثر و کسل کننده خواهند بود. اساتید و سیستم اداری و آموزشی موسسه پندار دقیقا برای موفقیت در آموزش آنلاین طراحی شده است.

استفاده از ویدیوهای آموزشی بسیار ساده است و کارشناسان ما در زمان شروع و همچنین در طول دوره آموزشهای لازم را به شما خواهند داد.