لوگو تک رنگ فن آوران حکیم

معرفی موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

حکیمانه بیاموز حکیمانه بیاندیش

مؤسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم فعالیت خود را از ۱۳۸۶/۸/۱۲ در شهر تهران با مجوز قطعی شماره ۳۷۵۱/۲۴ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری آغاز کرد و سالها در دوره ها آمادگی پیام نور جهت آزمونها فعالیت می کرد و ماموریت اصلی خود در برگزاری دوره های آموزشی کاربردی در حوزه علوم انسانی تعریف نموده است . این مجموعه در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۳ ادامه فعالیت تخصصی خود را در شهر اصفهان با اخذ مجوز انتقالی به شماره ۹۵۹۹۰/۲۴ انجام داده و مشغول فعالیت شده است و تنها مؤسسه عالی آزاد گروه الف در استان اصفهان در شاخه علوم انسانی می باشد. در این سال ها این مؤسسه همکاری خود را با دانشگاه های خارجی، داخلی و مراکز صنعتی و پیام نور و تجاری گسترش داده است و موفق به برگزاری دوره های آموزشی متعدد در گروه علوم انسانی و همچنین، برگزاری سمینار های الماسی و رویداد های کاملا حرفه ای و تخصصی را در این سال ها انجام داده است و دانشپذیران بر حسب علاقه مندی و زمینه کاری خود به انتخاب دوره اموزشی مورد نظر مشغول بوده اند و پس از گذراندن دوره انتخابی و موفقیت در آزمون های پایانی هر دوره، موفق به اخذ گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از مؤسسه به نمایندگی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می گردند.

لوگو موسسه فن آوران حیکیم
خانواده فن آوران حکیم

با خانواده فن آوران حکیم همراه باشید ...

ما تیم جوان و پر از انرژی و انگیزه در کنار هم جمع شده ایم تا با کمک و راهنمایی های پدرانه دکتر حکیمی نیا به دانش پذیران ایرانی آنگونه که شایسته اند خدمات آموزشی ارائه کنیم.

حال خوبتان و رضایت شما و همچنین آموزش باکیفیت کاربردی  و نه فقط مدرک گرایی هدف همه ما در خانواده فن آوران حکیم است.

پس شما هم مثل خانواده ما، حکیمانه بیاموز و حکیمانه بیاندیش.

دپارتمان های فن آوران حکیم

هدف اصلی دپارتمان مدیریت موسسه فن آوران حکیم تطبیق مهارت‌های مدیریتی مدرن و سنتی از طریق آموزش‌های MBA ، DBA و علوم مدیریتی جهت توانمندسازی و بروزرسانی مهارت‌های مدیران و صاحبان کسب و کار، مشاغل و اصناف می‌باشد. همچنین با ارائه مدارک معتبر وزارت علوم و قابل ترجمه بستر علمی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند را فراهم نموده است.

دپارتمان حسابداری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود. با پیچیده تر شدن فضای کسب و کارهای امروزی بیش از پیش بر اهمیت دایره مالی و حسابداران و مدیران مالی آگاه به مسائل روز و قوانین مختلف افزوده شده است. هدف اصلی این دپارتمان بررسی و تحلیل دقیق حرفه حسابداری و فضای کسب و کارهای نوین و با در نظر گرفتن مهارت های مورد نیاز حسابداران و مدیران مالی کارگاه ها و دوره های کوتاه مدت و میان مدت تخصصی با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار نماید.

دپارتمان روان شناسی موسسه فن آوران حکیم، بر حسب وظیفه ای که در جهت ارتقای سطح آگاهی شهروندان دارد ماموریت آموزش مهارت های زندگی روزمره به شهروندان را بر عهده گرفت. این ماموریت با شعار “بهبود روابط خانوادگی و ارتقاء سطح مهارت های فردی و زندگی” و در قالب های دوره، کارگاه و سمینار صورت میگیرد.