لوگو تک رنگ فن آوران حکیم

معرفی موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

حکیمانه بیاموز حکیمانه بیاندیش

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم دارای نگرشی در راستای تبدیل به موسسه برتر در زمینه ارائه خدمات آموزشی و تخصصی در زمینه‌های علوم انسانی ( مدیریت، حسابداری و مالی، بورس، زبان انگلیسی و روانشناسی و …) و نیز ارائه خدمات مشاوره‌ای توسط متخصصین حرفه‌ای در راستای بهبود عملکرد نیروی انسانی سازمان‌ها می‌باشد.

موسسه آموزش آزاد فن آوران حکیم فعالیت خود را از ۱۳۸۶/۰۶/۱۸ در شهر تهران با مجوز قطعی شماره ۳۵۷۱/۲۴ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری آغاز کرده و مأموریت اصلی خود را برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی در حوزه علوم انسانی تعریف نموده است. این مجموعه در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۷ ادامه فعالیت تخصصی خود را در شهر اصفهان با اخذ مجوز انتقالی به شماره ۹۵۹۹۰/۲۴ انجام نمود و تنها مؤسسه عالی آزاد گروه الف در استان اصفهان می‌باشد. در این سال‌ها این مؤسسه همکاری خود را با دانشگاه‌های خارجی، داخلی و مراکز صنعتی و تجاری گسترش داده است و موفق به برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد گروه علوم انسانی و همچنین رویدادهای کاملاً حرفه‌ای و تخصصی شده است. دانش پذیران برحسب علاقه مندی و زمینه کاری خود به انتخاب دوره آموزشی مورد نظر خواهند پرداخت و پس از گذراندن دوره انتخابی و موفقیت در آزمون‌های پایانی هر دوره، موفق به اخذ مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌گردند.

لوگو موسسه فن آوران حیکیم
خانواده فن آوران حکیم

با خانواده فن آوران حکیم همراه باشید ...

ما تیم جوان و پر از انرژی و انگیزه در کنار هم جمع شده ایم تا با کمک و راهنمایی های پدرانه دکتر حکیمی نیا به دانش پذیران ایرانی آنگونه که شایسته اند خدمات آموزشی ارائه کنیم.

حال خوبتان و رضایت شما و همچنین آموزش باکیفیت کاربردی  و نه فقط مدرک گرایی هدف همه ما در خانواده فن آوران حکیم است.

پس شما هم مثل خانواده ما، حکیمانه بیاموز و حکیمانه بیاندیش.

دپارتمان های فن آوران حکیم

هدف اصلی دپارتمان مدیریت موسسه فن آوران حکیم تطبیق مهارت‌های مدیریتی مدرن و سنتی از طریق آموزش‌های MBA ، DBA و علوم مدیریتی جهت توانمندسازی و بروزرسانی مهارت‌های مدیران و صاحبان کسب و کار، مشاغل و اصناف می‌باشد. همچنین با ارائه مدارک معتبر وزارت علوم و قابل ترجمه بستر علمی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند را فراهم نموده است.

دپارتمان حسابداری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود. با پیچیده تر شدن فضای کسب و کارهای امروزی بیش از پیش بر اهمیت دایره مالی و حسابداران و مدیران مالی آگاه به مسائل روز و قوانین مختلف افزوده شده است. هدف اصلی این دپارتمان بررسی و تحلیل دقیق حرفه حسابداری و فضای کسب و کارهای نوین و با در نظر گرفتن مهارت های مورد نیاز حسابداران و مدیران مالی کارگاه ها و دوره های کوتاه مدت و میان مدت تخصصی با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار نماید.

دپارتمان روان شناسی موسسه فن آوران حکیم، بر حسب وظیفه ای که در جهت ارتقای سطح آگاهی شهروندان دارد ماموریت آموزش مهارت های زندگی روزمره به شهروندان را بر عهده گرفت. این ماموریت با شعار “بهبود روابط خانوادگی و ارتقاء سطح مهارت های فردی و زندگی” و در قالب های دوره، کارگاه و سمینار صورت میگیرد.