مدیران عامل و رهبران و صاحبان کسب و کار بسته به اندازه سازمان و نوع فعالیتشان، باید امور متفاوت و متنوعی را مدیریت کنند و با درک صحیح از موقعیت کسب و کار تلاش کنند تا سازمان در راستای اهداف خود گام بردارد.
در این میان، واکنش کسب و کارها و صاحبان مشاغل و مدیران به تغییرات و تحولات عرصه تجارت، بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز خواهد بود و اگر مبتنی بر دانش و دقیق و منسجم نباشد، زمینه ساز مشکلات عدیده ای خواهد شد.
پس برای موفقیت در مدیریت سازمان و رویارویی با چالشهای موجود در محیط های رقابتی و پویای سازمانهای فعلی، ضروری است که مدیران و رهبران آنها از مهارتهای لازم در رهبری و مدیریت برخوردار باشند تا با واکنش مناسب در مواقع بحران، گام موثری در راستای پیشبرد مقاصد سازمانی خود بردارند.
بنابراین، شما به عنوان یک مدیر عامل باید از طریق ایجاد روابط موثر، رهبری نیروهای انسانی و انگیزش آنها و نیز بهره گیری از شیوه های موثر بازاریابی و مذاکرات تجاری جهت توانمندسازی و رشد سازمان و کسب و کار خود مفید واقع شوید.

درباره سمینار مدیران الماسی

گردهمایی مدیران الماسی از سال ۹۵ تا کنون در 7 دوره و با حضور بیش از ۵,۰۰۰ نفر از مدیران ارشد کشـور و با حضور اساتید مجرب و مطرح کشور با محورهای مختلف آموزشی از جمله فروش، برندسازی، مدیریت منابع انسانی، مباحث مالی ویژه مدیران و... برگزار شده است.
و این بار ...
هدف از برگزاری این رویداد افزایش دانش و ارتقای توانمندی مدیران و صاحبان کسب و کار در حوزه های مختلف مدیریتی می باشد.
موسسه فن آوران حکیم با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیات و فناوری با سابقه بیش از یک دهه در برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه ها و سمینارها در زمینه های مختلف مدیریتی می باشد.
ما در این سالها در ارتباط با بسیاری از مدیران از صنایع مختلف و برگزاری صدها دوره آموزشی، مسائل و مشکلات و نیازهای کسب و کارها را شناسایی کرده و برای رفع این نیازها و آشنایی با بروزترین مباحث مدیریتی راهکارهای عملی ارایه می دهیم. شما هم الماسی شوید...

با حضور مدیران ، اساتید ، کارآفرینان و برندهای برتر کشور میزبان شما هستیم.

طرح های مختلف شرکت در گردهمایی

پک طلایی

هزینه 10,8۵ میلیون تومان

پک برنزی

هزینه 8,8۵ میلیون تومان

 
پک نقره ای

هزینه 3,8۵ میلیون تومان

 

اهمیت حضور در تور آموزشی بین المللی مدیران الماسی

یادگیری، آموزش و توسعه مهارت‌ها همواره مورد تائید شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو بوده است. از این رو موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم از مدیران عامل و صاحبان مشاغل دعوت می‌نماید به منظور بهره مندی از بروزترین آموزش ها در حوزه مدیرعاملی در هفتمین گردهمایی بزرگ الماسی ویژه مدیران عامل و رهبران شرکت نمایند.

برخی از حامیان رویدادهای گذشته


پشتیبان

سیتی سنتر

همراه اول

ویدان

بیمه آسیا


خانه درسا

درسا

لوازم خانگی کاخلر

سرای فرش

پشتیبان


عقیق نقش جهان

فست کلیک

مجموعه‌دیجیتال‌پارسیان

رستوران VIP

رستوران سارا


آژانس هواپیمایی گردشگران

مجموعه گردشگردی آرامان

فروشگاه اینترنتی عمو سبزی فروش

مجموعه نمایندگی مجاز قنادآبسار


نگارستان

گردهمایی مدیران الماسی :

۱۸،۱۹ و ۲۰ دی ماه ۹۸

جزیره کیش


خرید بلیط

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان آموزشی شماره تلفن خود را وارد نمائید:

ما را دنبال کنید

فن آوران حکیم تلگرام فن آوران حکیم لینکداین فن آوران حکیم اینستاگرام فن آوران حکیم فیسبوک
app-server2
app-server1

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم با بیش از 13سال سابقه در برگزاری رویدادهای آموزشی، دارای نگرشی در راستای تبدیل به موسسه برتر در زمینه ارایه خدمات آموزشی و تخصصی در زمینه‌های علوم انسانی ( مدیریت، حسابداری و مالی، بورس، زبان انگلیسی و روانشناسی و ...) و نیز ارایه خدمات مشاوره‌ای توسط متخصصین حرفه‌ای در راستای بهبود عملکرد نیروی انسانی سازمان‌ها می‌باشد.


مجوزها


 
فن آوران حکیم وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
logo-samandehi

اطلاعات تماس

تلفن: ۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱)
ایمیل: [email protected]
آدرس: اصفهان ،بلوار ملت ،حد فاصل پل فلزی و آذر، جنب مجتمع تجاری بلوار، نبش کوچه ساسان(۲۱)، پلاک ۱۶۰، ساختمان فن آوران حکیم
کدپستی: ۸۱۷۳۶۳۳۵۳۶