کارگاه آشنائی با قانون کار و قواعد تنظیم قرارداد کار

یکی از اركان اصلی در مدیریت، نیروی انسانی است و هر مدیر، شركت یا سازمان ناگزیر است با بكارگیری نیروی انسانی، اهداف سازمانی خود را محقق كند. بكارگیری و تعامل با نیروی انسانی یكی از پیچیده‌ترين بخش‌های فعالیت مدیران است و در این بین علاوه بر تمام تلاش‌های لازم از سوی مدیریت برای بهبود روابط انسانی در محیط كار، تعریف رابطه رسمی بین نیروی انسانی و سازمان مهمترین خواسته طرفین است كه در چارچوب قانون كار شكل می‌گیرد. شناخت كافی از قانون كار و آثار و تعهدات آن موجب می‌شود مدیران و شركت‌ها روابط خود با نیروی انسانی را به گونه‌ای تنظیم نمایند كه هم پاسخگوی نیازمندی‌ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت نیروی انسانی و بهره‌وری مستمر و سود دهی پایدار را برای سازمان خود تضمین كنند.
در این کارگاه، شركت كنندگان با كلیات، ساختار، محتوا، مقررات، تعهدات و نكات قانون كار و همچنین نحوه انعقاد انواع قراردادهای کار آشنا می‌شوند و با طرح پرسش‌ها، به رفع ابهامات و مشكلات و مسائل خود در این حوزه خواهند پرداخت.
مخاطبین این کارگاه کارگاه  صاحبان كسب و كار، كارآفرينان، فعالان اقتصادي، مديران عامل انواع شركت‌هاي خصوصي و دولتي و همچنین حسابداران، مدیران مالی نیز می‌توانند جهت شرکت در این کارگاه اقدام فرمایند.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید