معرفی دوره آموزش اکسل در حسابداری

اکسل

اکسل، به دلیل دارا بودن ابزارهای بسیار کاربردی، پراستفاده‌ ترین برنامه صفحه گسترده است. این نرم‌افزار در محاسبات و تهیه گزارش های مالی بسیار قوی است لذا بسیار مورد توجه حسابداران و مدیران مالی قرار گرفته است. امروزه داشتن علم کافی در رابطه با اکسل و مهارت استفاده از آن برای حسابداران بسیار ضروری و حتی اجتناب ناپذیر است. این مورد به آن اندازه اهمیت یافته که تسلط به نرم‌افزار اکسل یکی از موارد مهم در رزومه شغلی حسابداران به شمار می‌رود و می‌تواند مکمل مهارت‌ها و توانایی‌های آنان باشد.
اکسل محیطی بسیار ساده دارد؛ از این رو تمامی افراد می‌توانند کم و بیش از این برنامه استفاده کنند. اما برای این که به عنوان یک فرد حرفه‌ای در این زمینه در نظر گرفته شوید، باید دوره‌های آموزشی مرتبط را طی کنید تا از تمامی قابلیت‌های موجود در این نرم‌افزار اطلاعات کافی و لازم را کسب کرده و کار خود را در زمان کمتر و با راحتی بیشتری انجام دهید.
در این دوره استاد سید مصطفی سادات همراه شماست تا مهارت کافی در به کارگیری نرم افزار اکسل در حسابداری را فرا بگیرید. استاد سید مصطفی سادات از اساتید برجسته کشور در زمینه آموزش اکسل برای حسابداران و مترجم کتاب اکسل برای حسابرسان نوشته بیل جلن ‏‏‏، دوین کا ‏‏‏دوئل ‏‏‏در سال ۲۰۱۹ می باشد. این دوره آموزشی بر اساس همین کتاب تهیه و ارائه می گردد.

اطلاعات دوره آموزش اکسل در حسابداری

اکسل در حسابداری

معرفی مدرس دوره

مدرس: سیدمصطفی سادات

مدیر حسابرسی و مترجم کتاب اکسل برای حسابرسان نوشته بیل جلن و دوین کا دوئل

جلسات و سرفصل های دوره آموزش اکسل در حسابداری

نیاز به مشاوره دارید؟

هر سوالی داشته باشید ما پاسخگوی شما هستیم!
کافیست عدد ۱۳ را به ۱۰۰۰۲۸۲۸۰۱ ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
همچنین می توانید از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۹۳۷۵۶۳۱۰  و یا شماره تلفن ۰۳۱۳۶۲۸۲۸۰۱ سوالات خود را بپرسید. در صورتی که تمایل داشته باشید، خوشحال می شویم بصورت حضوری در دفتر موسسه به نشانی اصفهان، نظرمیانی، ابتدای کوچه قصر میزبان شما باشیم.

کارشناس فروش

در این دوره چه چیزی یاد می گیرید؟

در این دوره از صفر تا صد هر آنچه یک حسابدار بایستی از کار با نرم افزار اکسل بداند را از جمله آشنایی با کلیه منوها و کار با آن ها، فرمول نویسی، گزارش گیری و تهیه نمودارها و … فرا می گیرد.