گیشه 8 - حامی اولین سمینار الفبای کودکی - روانشناسی فن آوران حکیم شرکت سرمایه گذاری عقیق نقش جهان سالن همایشهای بین المللی اصفهان سیتی سنتر- مدیران الماسی سیتی سنتر - فن آوران حکیم
 
تاریخ برگزاری:
پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۷
ساعت برگزاری:
۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

مروری بر پنجمین سمینار مدیران الماسی

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم با مجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و با سابقه درخشان بیش از یک دهه برپایی همایش‌ها و سمینارهای کاربردی در حوزه مدیریت تجارت و کسب و کار و پس از میزبانی از بیش از ۵۰۰۰ مدیر توانمند کشور در ۱۰ سال گذشته، افتخار برگزاری پنجمین سمینار مدیران الماسی را در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های سیتی سنتر اصفهان با حضور ۱۰۰۰ مدیر برجسته و ۵ سخنران مطرح کشور در حوزه مدیریت را دارد.
با توجه به اهمیت منابع انسانی در سازمان، و اینکه نیروی انسانی یکی از بازوهای موفقیت در کسب و کارها محسوب می شود و انتخاب نیروی انسانی مناسب دغدغه اصلی مدیران محسوب می شود، رویکرد پنجمین سمینار مدیران الماسی بهسازی منابع انسانی و توانمندسازی مدیران و مشاغل انتخاب شد. چرا که در عصر کنونی، تنها امتیاز رقابتی سازمانها، برخورداری از کارکنان فرهیخته و ارزشمند است. پس لازم است که مدیران با فرایند صحیح انتخاب و استخدام نیروی انسانی در سازمان آشنا شوند و با استفاده از روشهای علمی و آزمون های مختلف و مصاحبه های اصولی روند استخدام نیروی انسانی در سازمان خود را اصلاح و بهبود بخشند.
parallax background

سخنرانان:

 

به مدیران الماسی می پیوندم

حامیان رویداد مدیران الماسی

مجموعه-ورزشی-گردشگری-آرامان
مجتمع ورزشی و گردشگری آرامان
بدون عکس شاخص محصول
موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم
 

پکیج آموزشی مخصوص شرکت کنندگان

فرآیند آموزش شما، بلافاصله پس از تصمیم گیریتان برای حضور در گردهمایی مدیران الماسی، آغاز می‌شود.

نحوه انتخاب و استخدام نیروهای سازمانی
دکتر رضا ابراهیم زاده
به همراه فرم‌های آزمونی استخدام
فرم‌های آزمون استخدام فایل صوتی آموزش دانلود ویدئو ثبت‌نام مدیران الماسی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید