موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم برگزار می کند:

کارگاه آموزشی با موضوع بایدهای مالیاتی مشاغل و اصناف
اظهارنامه ویژه اشخاص حقیقی ۱۴۰۳

یکشنبه ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ | ساعت ۱۶ الی ۱۹

مهدی غریب

مدرس: استاد  مهدی غریب

دکترای حسابداری
طراح اولین اظهارنامه الکترونیکی در کشور
مدرس تخصصی سامانه مودیان
مدرس دوره های حرفه ای قوانین و مقررات مالیاتی در سطح کشور

ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و صاحبان مشاغل، باید در محدوده زمانی تعیین شده صورت گیرد؛ در غیر این صورت، افراد، مشمول جرایم سنگین مالیاتی خواهند شد. همچنین، مشمولین، ملزم به رعایت نحوه صحیح ثبت اظهارنامه مالیاتی هستند. از آن جا که ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و صاحبان مشاغل ، قواعد مخصوص به خود را دارد، اطلاع از آن، ضروری به نظر می رسد.

از این رو، در این کارگاه قصد داریم، به توضیحات کاملی در خصوص ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی ۱۴۰۳ بپردازیم. با این توضیح که ابتدا، خواهیم گفت که اشخاص حقیقی مشمول مالیات، چه کسانی بوده و زمان ثبت نام صاحبان مشاغل ۱۴۰۳​ چگونه است؛ سپس، نحوه ثبت نام اظهارنامه این گروه از مودیان مالیاتی را توضیح خواهیم داد.

اطلاعات تکمیلی

مخاطبان کارگاه:

این کارگاه مناسب چه کسانی است:

گروه اول:
کسانی می‌باشند که جمع حاصل از فروش کالا و خدمات سال گذشته آن ها یا مقدار ده برابر درآمد مشمول مالیات قطعی شده آنها، بر اساس آخرین برگ مالیات قطعی، بیشتر از سی میلیارد ریال باشد. همچنین، صاحبان بیمارستان ها، صاحبان مشاغل صرافی، صاحبان کارخانه ها و واحدهای تولیدی و بهره برداران معادن، دارندگان کارت بازرگانی، صاحبان هتل های سه ستاره و بالاتر، زایشگاه ها، کلینیک‌های تخصصی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، بدون در نظر گرفتن میزان فعالیت‌شان ، در دسته مودیان مالیاتی گروه اول می باشند.

گروه دوم :
کسانی می باشند که جمع حاصل از فروش کالا و خدمات سال گذشته آن ها یا مقدار ده برابر درآمد مشمول مالیات قطعی شده آن ها (قبل از کسر معافیت)، طبق آخرین برگ مالیات قطعی(مجموع اصلی و متمم) هر کدام بیشتر از مبلغ ده میلیارد و تا سی میلیارد ریال باشد. برگه مالیات قطعی، تا تاریخ پایان دی ماه سال قبل از شروع سال مالیاتی به آنها، ابلاغ می گردد.

گروه سوم :
​ چنانچه فردی، نه در گروه اول جای گیرد و نه دوم، در دسته گروه سوم، قرارخواهد گرفت. این افراد، کسانی هستند که کسب و کارهای کوچک دارند. تفاوت اساسی این گروه ها، در نگهداری دفاتر و ارائه صورت حساب هایشان است؛ به ویژه، مودیان مالیاتی حقیقی گروه اول که در این خصوص، تعهدات بیشتری دارند.

نیاز به مشاوره دارید؟

هر سوالی داشته باشید ما پاسخگوی شما هستیم!
کافیست عدد ۴۶ را به ۱۰۰۰۲۸۲۸۰۱ ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
همچنین می توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۲۲۵۴ سوالات خود را بپرسید. در صورتی که تمایل داشته باشید، خوشحال می شویم بصورت حضوری در دفتر موسسه به نشانی اصفهان، نظرمیانی، ابتدای کوچه قصر میزبان شما باشیم.

 
کارشناس فروش

هزینه ها و ثبت نام در کارگاه

بایدهای مالیاتی مشاغل و اصناف

تومان ۵۵۰.۰۰۰ هزینه ثبت نام آنلاین
  • امکان پرسش و پاسخ
  • امکان شرکت در کارگاه از هرنقطه کشور بصورت آنلاین
  • بهرمندی از اطلاعات مفید کارگاه با کمترین هزینه و مقرون بصرفه
آنلاین

فقط با ۵۵۰هزارتومان همین حالا ثبت نام کن