زندگی مثبت دوست داشتنی

زندگی دوست مثبت دوست داشتنی با مرتضی علی بیک در موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

سمینار آموزشی زندگی مثبت دوست داشتنی

زندگی دوست مثبت دوست داشتنی با مرتضی علی بیک در موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

ذهن ما بهترین دوست ماست

اگر آمال و آرزوهایی که دوست دارید را در ذهن خودتان تجسم کنید، ذهن پر قدرت‌تان اینطور تصور می‌کند که برای بدست آوردن آن آرزو به شادی می‌رسید، در نتیجه ما را وادار می‌کند تا به موارد دوست داشتنی دست پیدا کنیم. جالب اینجاست که این عوامل از قبل دراطراف ما وجود داشته …

ولی چون ذهنمان حس نکرده که به چه چیزی علاقه‌مند هستیم به همین خاطر نمی‌توانستیم عوامل رسیدن به زندگی دوست داشتنی را مشاهده کنیم. پس بهتر است زندگی را آنگونه که دوست دارید تصور کنید …

تصور یک زندگی مثبت دوست داشتنی…

محتوا:

سنجش و ارزیابی مثبت نگری توسط استاد

آشنایی با روانشناسی مثبت

مثبت نگری و تعادل در زندگی

راه کارهایی برای زندگی شادتر و موفقیت

و …

برگزار شد.

زندگی مثبت دوست داشتنی - خانواده - زن و شوهر - دپارتمان روانشناسی فن آوران حکیم

زندگی مثبت دوست داشتنی – خانواده – زن و شوهر – دپارتمان روانشناسی فن آوران حکیم

توضیحات تکمیلی:

مدرس::

دکتر مرتضی علی بیک

زمان شروع دوره: :

دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۷

ساعت برگزاری::

۱۶:۳۰-۱۹:۳۰

مدت دوره:

۳ ساعت

مکان برگزاری::

سالن اجتماعات موسسه فن‌آوران حکیم

 

ویدئوها

 

هـر فـردی در زنـدگی خـود روزهـایی را تجربه کرده که برایش خوشایند نبوده است. اما ناخرسندی مزمن می‌تواند سلامتی، شغل و روابط شما را تحت تاثیر قرار دهد.

خـوشحالی یک وضعیت خاص ذهـنـی اسـت. هـر فـردی در زنـدگی خـود روزهـایی را تجربه کرده که برایش خوشایند نبوده است. اما ناخرسندی مزمن می‌تواند سلامتی، شغل و روابط شما را تحت تاثیر قرار دهد. بـه خـوشـحال بـودن فـکر کـنـیــد تا احساس و ظاهر بهتری بدست آورید. دراین قسمت نکته‌های وجود دارند که شما را در این کار کمک می‌کند.

۱ – خوش بین باشید بـه زنـدگی با دیـدی مثـبـت نگـاه کـنـید تـا خـود را بـه دلیل احساس انرژی و خوشحالی بسیار زیادی کـه نصیبتان خواهـد شد، متعجب سازید. بـه یاد داشته باشید که افراد شاد و مثبت بیشتر می‌توانند دیگران را مجذوب خود کنند.

۳ – سپاسگزار باشید از دیگران قدردانی کنید.

۴ – از زندگی لذت ببرید به کارهایی مبادرت کنید که از انجام دادن آن‌ها لذت می‌برید.

۵ – از جسم خود مراقبت کنید خوب بخورید و ورزش کنید.

۶ – برنامه های خود را تغییر دهید برنامه های روزانه خود را عوض کرده تا انرژی جـدیدی پیدا کنید. مرز مشخصی بین کار و تـفریح ایـجاد کنید. بـرای فـعالیت‌های ســرگرم کننده یا تفکر در محیطی آرام از خانه خارج شوید.

۷ – با مردم در تماس باشید آیا به‌خاطر می‌آورید زمانـی کـه یک دوست قدیمی به‌طور غیر منتظره با شما تماس گرفت چه احساسی داشتید؟ با افراد فامیل و یا دوستان قدیمی خود تماس گرفته و از حال آن‌ها باخبر شوید.

۸ – خلاق باشید روزنه‌ای برای انرژی خلاق خود بیابید. مهم نیست که چــقدر مشغله داشته باشید یا تا چه اندازه در آخر هفته احساس بی‌حالی می‌کـنـیـد، اگـر زمـانی را برای انـجـام فـعـالیت‌های خلاق اختصاص دهید، احساسی شادتر و سالم تر خواهید کرد.

۹ – با کسی صحبت کنید یکی از دوستان خود را برای هم صحبتی و بیان احساسات و عقاید خود انتـخـاب کـنید. او در مـورد شما قضاوت نکرده و مشکلات شما را حل نخـواهد کرد. وی بـه حـرف‌هایـتـان گوش می‌دهد، چرا که می‌داند شما نیز همین کار را برایش انجام خواهید داد.

 

 

منبع : bornanews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *