آینده حرفه حسابداری

از مسائل مهمی که در هنگام انتخاب رشته تحصیلی و یا شغل حرفه ای هر شخص اهمیت و نقشی به سزا دارد آینده رشته و یا شغلی است که انتخاب می کند. آینده حرفه حسابداری چیست ؟

بسیاری از مشاغل با تغییرات در شیوه زندگی و شیوه ی کسب و کار دچار چالش های مختلف شده اند. بسیاری از شغل ها با گذر زمان بسیار کمرنگ می شوند و حتی بعضی از مشاغل به طور کامل منسوخ شده و از بین می‌روند. شاید دیگر مشاغلی همچون رزاز و بزاز، مسگری و نعلچی گر و چینی‌بندزن دیگر نمی بینید و یا به ندرت می توان آن ها را یافت. پس یکی از عوامل مهم در تصمیمات مهم برای هر فعالیت، آینده آن شغل می باشد. با نگاه به شرایط مختلف فضای اقتصادی و قوانین مختلف من جمله قوانین مالیاتی که روز به روز دچار تغییر می شود می توان دریافت رشته حسابداری یکی از حرفه های هست که جایگاه و اهمیت ویژه‌ای در هر فعالیت و یا سازمان دارد. حسابداری یکی از مشاغلی است که با پیچیده‌تر شدن روشهای کسب و کار و چالش های اقتصادی نقشی بسیار پر رنگ تر از قبل پیدا کرده است.

آینده حرفه حسابداری

حرفه حسابداری جایگاهی در حال توسعه

با بررسی ساختارهای سازمانی درگذر زمان می توان فهمید جایگاه سازمانی حسابداری روز به روز توسعه یافته است. گفتن این نکته خالی از لطف نیست که شاید با گذشت زمان تغییراتی در روش حسابداری به وجود بیاید اما به طور قطع می ‌توان دایره مالی و حسابداری را یکی از قسمت های کلیدی هر شغل و فعالیت اقتصادی تلقی و شغل حسابداری را یکی از مشاغل غیر قابل حذف از بازار کسب و کار دانست. در هر سازمان و یا هر کسب و کاری برآورد مدیریت هزینه، بودجه بندی، پیش بینی و برآورد فروش، پیش بینی سود فعالیت، پیش بینی هزینه های غیر مترقبه و بسیاری عوامل دیگر اهمیت بسزایی در رشد و بقای آن فعالیت دارد لذا برای دانستن این متغیرها در وهله اول نیاز به بخش حسابداری و یک ساختار حسابداری منسجم است. درپایان می توان گفت همین اثر بخشی و میزان اهمیت در بقای یک فعالیت اقتصادی می تواند آینده شغل حسابداری را تضمین کند.

 

آینده حرفه حسابداری

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان آموزشی شماره تلفن خود را وارد نمائید:

ما را دنبال کنید

فن آوران حکیم تلگرام فن آوران حکیم لینکداین فن آوران حکیم اینستاگرام فن آوران حکیم فیسبوک
app-server2
app-server1

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم با بیش از 13سال سابقه در برگزاری رویدادهای آموزشی، دارای نگرشی در راستای تبدیل به موسسه برتر در زمینه ارایه خدمات آموزشی و تخصصی در زمینه‌های علوم انسانی ( مدیریت، حسابداری و مالی، بورس، زبان انگلیسی و روانشناسی و ...) و نیز ارایه خدمات مشاوره‌ای توسط متخصصین حرفه‌ای در راستای بهبود عملکرد نیروی انسانی سازمان‌ها می‌باشد.


مجوزها


 
فن آوران حکیم وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
logo-samandehi

اطلاعات تماس

تلفن: ۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱)
ایمیل: info@fhakim.ac.ir
آدرس: اصفهان ،بلوار ملت ،حد فاصل پل فلزی و آذر، جنب مجتمع تجاری بلوار، نبش کوچه ساسان(۲۱)، پلاک ۱۶۰، ساختمان فن آوران حکیم
کدپستی: ۸۱۷۳۶۳۳۵۳۶
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید