parallax background

جدیدترین کتاب دکتر محمود محمدیان به همراه سعید قربانی

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی


خرید کتاب ۲۳,۵۰۰ تومان

چرا این کتاب باید خریداری شود؟


وقتی صحبت از روش‌های نوین بازاریابی و شناخت رفتار مصرف کننده می‌شود، شاید کمتر کسی در مورد نورو مارکتینگ اطلاعات دقیقی داشته باشد، لازم است که متخصصان بازاریابی و نیز مدیران شرکت‌ها و صنایع مختلف در مورد مباحث نظری و از آن مهمتر روش‌های کاربردی نورومارکتینگ دانش لازم را داشته باشند. این کتاب با هدف آشنایی مخاطب ایرانی و متخصصان بازاریابی با مفاهیم نورو مارکتینگ تهیه و تالیف شده است تا بتوانند از آن به صورت کاربردی استفاده کنند.
پس اگر به دنبال کتابی هستید که هم مباحث نظری نورومارکتینگ را پوشش دهد و هم بیانی کاربردی داشته باشد، مطالعه این کتاب را از دست ندهید.
 

در این کتاب چه چیزی پیدا می کنید؟

در این کتاب در ابتدا با تاریخچه و تعاریف نورومارکتینگ آشنا می‌شوید، و قلمرو نورومارکتینگ و کاربردهای آن را خواهید خواند و با اهمیت این مبحث آشنا خواهید شد و در ادامه به ابزارهای کاربردی آن پرداخته می‌شود. ر نهایت نحوه انتخاب بهترین ابزار نورومارکتینگ تشریح شده است.
در انتها آینده نورومارکتینگ مطرح شده است که شما را با ویژگی‌های مشاغل این حوزه آشنا می‌کند و مشخص می‌کند چه کسانی می‌توانند در آن فعالیت کنند.

عناوینی از فهرست کتاب

بخش‌ها:


۲ نورومارکتینگ و رفتار مصرف کننده

۹ نورومارکتینگ و تبلیغات

۱۰ نورومارکتینگ و نیروهای فروش

فصل‌ها:


۱۳نورومارکتنیگ و بخش بندی بر اساس جنسیت

۳۱ مطالعات پل زاک در مورد اثر توماس

۴ پژوهش‌های دانشگاه ونزلی

سخن نویسندگان:

این کتاب نتیجه آخرین دستاوردها و پژوهش‌های چهل اندیشمند و دانشگاه برجسته در حوزه نورومارکتینگ می‌باشد که سعی شده در قالبی جذاب و کاربردی برای علاقمندان به این رشته جدید علمی تدوین شود.

مشخصات عددی کتاب

درباره نویسنده:


دکتر محمود محمدیان عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی، تدوین کننده نقشه علمی جامعه بازاریابی کشور و عضو هیات موسس انجمن علمی بازاریابی ایران است. ایشان چندین سال است که علاوه بر تدریس و سخنرانی در محافل علمی و انجام مشاوره در سازمان‌ها مبادرت به تتلقیق دیدگاه‌های علمی و عملی نموده است.

اطلاعات بیشتر...

عضویت:
خبرگزاری وبسایت فن آوران حکیم


  parallax background

  همین حالا خرید نمائید.


  خرید کتاب ۲۳,۵۰۰ تومان
  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید